Reklama

Jerzy Sito, radny z Dzikowca, zaproponował, aby w urzędzie gminy powstała winda dla osób niepełnosprawnych

Opublikowano: ndz, 28 kwi 2019 10:30
Autor:

 Jerzy Sito, radny z Dzikowca, zaproponował, aby w urzędzie gminy powstała winda dla osób niepełnosprawnych - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Jak zauważył przedstawiciel Dzikowca, niektóre osoby mają problem, aby wejść po schodach w urzędzie.

Tłumaczył, że większość gabinetów, takich jak urząd stanu cywilnego czy bank, znajduje się na pierwszym piętrze. - Jak wygląda sprawa z widną dla niepełnosprawnych w budynku urzędu gminy? Co niektórzy mają problem, idąc np. do banku - dopytywał radny Sito. - Trzeba się naprawdę nad tym pochylić.

Jak zauważył rajca, jest możliwość dofinansowania powstania wind w budynkach publicznych na terenach gmin. - W Wilczej Woli w ośrodku zdrowia znajduje się winda. Pasowałoby też windę zamontować w Szkole Podstawowej w Wilczej Woli, bo tam są dwie osoby niepełnosprawne - dodał Jerzy Sito.

Jak informował, można by skorzystać z tego programu, jeżeliby warunki pozwalały. - A przede wszystkim tutaj w gminie, co się od kilku lat powtarza. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.