Reklama

Jan Puzio został Wolontariuszem Powiatu Kolbuszowskiego 2017 roku

Opublikowano: czw, 4 sty 2018 06:29
Autor:

Jan Puzio został Wolontariuszem Powiatu Kolbuszowskiego 2017 roku - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Wolontariuszem Powiatu Kolbuszowskiego 2017 roku został Jan Puzio. W zmaganiach o ten zaszczytny tytuł pokonał Wiesławę Serafin z Mechowca i ks. Daniela Korycińskiego.

Konkurs wyłaniający osoby wyróżniające się działalnością społeczną i bezinteresowną aktywnością na terenie powiatu kolbuszowskiego został przeprowadzony już po raz ósmy. Do tegorocznej edycji wpłynęły trzy wnioski nominacyjne. 

Samorządowe Centrum Kultury w Dzikowcu zgłosiło Wiesławę Serafin, przewodniczącą Koła Gospodyń Wiejskich "Prymule" z Mechowca, Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteki w Majdanie Królewskim zaproponował ks. Daniela Korycińskiego, dyrektora Fundacji im. Księdza Kardynała Adama Kozłowieckiego "Serce bez granic", zaś Stowarzyszenie Gminy Raniżów wystawiło kandydaturę Jana Puzio, samorządowca aktywnego na wielu polach. 

Grudniowe obrady
Zgłoszenia przeanalizowała kapituła konkursu w składzie: Józef Kardyś, starosta powiatu (przewodniczący komisji), Dorota Frankiewicz, dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Kolbuszowej, Mieczysław Burek, przewodniczący rady powiatu, Jan Wiącek, przewodniczący komisji promocji, rozwoju gospodarczego, edukacji, kultury, sportu i turystyki oraz Anna Stec, pracownik wydziału ds. promocji i kultury w kolbuszowskim starostwie. Tytuł "Wolontariusza Powiatu Kolbuszowskiego 2017 r." kapituła postanowiła przyznać Janowi Puzio z Raniżowa. Uroczyste wręczenie statuetek, dyplomów i nagród wszystkim nominowanym odbyło się na ostatniej sesji rady powiatu (27 grudnia). 

Więcej w 1 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.