Reklama

Jakub Jerzuchowski po dwóch latach przerwy stoczy swoją czwartą zawodową walkę

Opublikowano:
Autor:

Jakub Jerzuchowski po dwóch latach przerwy stoczy swoją czwartą zawodową walkę - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W najbliższą sobotę w krakowskiej Tauron Arenie swoją czwartą zawodową walkę stoczy Jakub Jerzuchowski z Kolbuszowej. Wraca po dwóch latach przerwy.

Kuba pierwszą profesjonalną walkę stoczył w sierpniu 2013 roku. Pokonał wtedy Piotra Jaszczuka. Rok później przegrał z Mariuszem Michalczukiem, a w 2015 roku uległ Kevinowi Nowakowi. – To byli mocni zawodnicy – wspomina Kuba. W najbliższą sobotę (4 listopada) spotka się ze Słowakiem Mirosławem Holubem. Dla 18-letniego zawodnika będzie to debiut w zawodowej rywalizacji. 

Krakowska Szkoła Walki Drwala, w której Kuba trenuje od 5 lat, spodziewa się ciekawego pojedynku. Starcie Jerzuchowskiego (w kategorii do 61 kg) otworzy część zawodowych walk wieczoru.  – Kuba, zarówno psychicznie, jak i fizycznie jest gotowy, by namieszać w kategorii koguciej, a do oktagonu na pewno wniesie też swój nieszablonowy styl, który gwarantuje efektowną walkę – czytamy na fanpage`u Szkoły Walki Drwala. – Mentalnie i fizycznie czuje się dobrze. Jestem spokojny, sumiennie przepracowałem ostatnie miesiące – zapowiada Kuba. 

- Rywal Kuby jest przekonany o swojej gotowości do zawodowych startów, a że w swoich półzawodowych walkach pokazał, że nie lubi w klatce kalkulować, tylko szuka zwycięstwa przed czasem, powinniśmy obejrzeć naprawdę widowiskowe starcie – zapowiada SWD. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE