Reklama

Jak obywatele drugiej kategorii

Opublikowano: czw, 6 paź 2016 05:00
Autor:

Jak obywatele drugiej kategorii - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Mieszkańcy Kupna (Zagrody) dopominają się o wykonanie oświetlenia przy drodze gminnej. – W tym rejonie także mieszkają mieszkańcy gminy Kolbuszowa i nie chcą być pozbawieni cywilizacji i bezpiecznego chodzenia w godzinach wieczornych – napisali w piśmie do burmistrza.

Zamieszkujący rejon Kupna (Zagrody), nie mogąc doczekać się na nowe lampy przy drodze gminnej, postanowili interweniować. Napisali pismo, zebrali pod nim podpisy, a następnie przekazali je włodarzowi gminy. W ich imieniu o wykonanie oświetlenia upomniał się także na ostatniej sesji rady miejskiej (29 września) radny Julian Kłoda. – Ludzie, którzy tam mieszkają, czują się jak obywatele drugiej kategorii – mówił samorządowiec.

Więcej w 40 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.