Reklama

Jacek Mroczek już oficjalnie pełni funkcję skarbnika gminy Kolbuszowa

Opublikowano:
Autor:

Jacek Mroczek już oficjalnie pełni funkcję skarbnika gminy Kolbuszowa - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Tak jak zapowiadaliśmy, podczas ostatniej sesji rady miejskiej (24 stycznia), samorządowcy podjęli uchwały związane ze zmianami kadrowymi w kolbuszowskim magistracie.

Po 29 latach pracy w urzędzie miejskim na emeryturę przeszedł skarbnik Stanisław Zuber. Na jego miejsce powołany został jego dotychczasowy zastępca - Jacek Mroczek. 

 Nowy lokalny "minister finansów" ukończył studia magisterskie o kierunku ekonomia w zakresie finansów i rachunkowości. Ukończył również studia podyplomowe w zakresie informatyki i technologii informacyjnych.

Jacek Mroczek posiada kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe w zakresie finansów publicznych. Pracował na stanowisku audytora wewnętrznego, a od lipca 2015 roku pełnił funkcję zastępcy skarbnika Kolbuszowej. Posiada międzynarodowy certyfikat biegłego do spraw wykrywania przestępstw gospodarczych .  

Nowy skarbnik ma 45 lat. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE