Reklama

Inwestycje drogowe idą pełną parą

Opublikowano: śr, 25 paź 2017 10:02
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Kolejne inwestycje drogowe na terenie powiatu kolbuszowskiego idą pełną parą. 

Poniżej przedstawiamy przegląd prac realizowanych na terenie naszego powiatu:

Zakończono przebudowę drogi powiatowej Nr 2150 R Kupno-Bratkowice-Trzciana w miejscowości Poręby Kupieńskie. Długość zmodernizowanego odcinka 2,82 km. Wykonawcą inwestycji było Miejskie Przedsiębiorstwo Dróg i Mostów Sp. z o.o. Wartość zadania to kwota: 1 641 350 zł. W ramach prac wykonano m.in. roboty ziemne, podbudowę z kruszywa, poszerzenia i utwardzenia poboczy, a także drogowcy położyli nową nawierzchnię. 

W trakcie realizacji jest przebudowa drogi powiatowej Nr 1209 R Zielonka – Korczowiska. Długość zmodernizowanego odcinka 5,12 km. Kwota przeznaczona na realizację zadania to 1 600 000 zł. W ramach prac wykonane zostaną m.in. roboty przygotowawcze i rozbiórkowe, utwardzenie poboczy, a także drogowcy wykonają warstwę wyrównawczą i warstwę ścieralną z mas asfaltobetonowych.

Chodnik w budowie 
Obecnie ekipa drogowa pracuje przy budowie chodnika dla pieszych przy drodze powiatowej Nr 1213 Widełka-Hucisko. Nowy chodnik w Widełce zostanie wybudowany na długości 280 metrów. Wykonawcą jest Rejonowy Związek Spółek Wodnych w Kolbuszowej. Wartość zadania to kwota: 114 670 tys. zł.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.