Reklama

Inwestycja za ponad 2 miliony złotych. Gmina Niwiska unieważniła przetarg

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Pixabay.com

Inwestycja za ponad 2 miliony złotych. Gmina Niwiska unieważniła przetarg - Zdjęcie główne

Przetarg na budowę sieci wodociągowej został unieważniony przez UG w Niwiskach, ze względu na zbyt wysoką cenę. | foto Pixabay.com

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Urząd w Niwiskach po raz drugi ogłosił przetarg dotyczący budowy sieci wodociągowej wraz z budową przepompowni w Kosowach. Przetarg został jednak unieważniony, ze względu na zbyt wysoką cenę. Kto wycenił prace najtaniej?

Samorząd szukał przedsiębiorstwa, które podejmie się budowy między innymi trzech zbiorników wyrównawczych w nasypie o pojemności 100 metrów sześciennych każdy. To jedna z większych inwestycji planowanych w 2022 roku na terenie gminy Niwiska. Ma ona spowodować, że skończą się problemy mieszkańców, którzy w okresach dużego rozbioru wody nie mieli jej w kranach. 

Pierwszy termin składania ofert zakończył się 31 stycznia. Urząd Gminy w Niwiskach unieważnił postępowanie ze względu na zbyt wysokie ceny. Najmniej pieniędzy za wykonanie tego zadania zaproponowała firma ze Stopnicy - 2 mln 679 tys. zł. Tymczasem gmina Niwiska zamierzała przeznaczyć na ten cel 2,2 mln zł.

Urzędnicy ogłosili następny przetarg, licząc na to, że kolejne oferty będą niższe. Na ich przesłanie firmy miały czas do 22 lutego. Do przetargu tym razem zgłosiły się cztery firmy. Poprzednio było ich sześć. 

Elżbieta Wróbel, wójt gminy Niwiska, informuje, że urząd z przesłanych ofert wytypuje wykonawcę.

Złożone oferty:

  • Wod-Gaz ze Stopnicy - 2 mln 329 tys. zł
  • BDX z Łańcuta - 2 343 824,08 zł
  • Ekozis z Borowej - 2 356 999,80 zł
  • Aquatech z Niwisk - 2 959 621,11 zł

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy