Reklama

Intymniej dla pacjentów

Opublikowano:
Autor:

Intymniej dla pacjentów - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Od 20 lutego w szpitalu powiatowym działa nowa izba przyjęć. W wyremontowanej części lecznicy znajduje się m.in. sala resuscytacyjno-zabiegowa, pokój obserwacji, a także specjalne pomieszczenie dla karetek. W miniony poniedziałek (27 lutego) obiekt poświęcił biskup Jan Wątroba.

Dotychczasowa izba przyjęć, która pamiętała jeszcze odległe czasy PRL-u, była w fatalnym stanie. Jej remont był niezbędny. - Choć nasz kontrakt nie zależy od izby przyjęć, to mimo wszystko wizerunek jest ważny. W tej chwili jest to taka pięta Achillesa szpitala - mówił nam jeszcze przed rozpoczęciem modernizacji Zbigniew Strzelczyk, dyrektor lecznicy. Prace nad adaptacją pomieszczeń na nowe i dostosowane do najwyższych standardów rozpoczęły się w lutym ubiegłego roku. W miniony poniedziałek zaproszeni goście i personel placówki mógł zobaczyć efekty prac.

Więcej w 9 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE