Reklama

Reklama

Informacje dla rolników. Musisz to wiedzieć!

Opublikowano: ndz, 20 paź 2019 19:45
Autor:

Informacje dla rolników. Musisz to wiedzieć! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Dwie ważne informacje dotyczące rolników z terenu gminy Raniżów przekazał podczas ostatnich obrad Marek Margański, sekretarz gminy.

- 14 rolników z terenu gminy Raniżów zgłosiło straty w swoich gospodarstwach rolnych w wyniku długotrwałej suszy - powiedział sekretarz. Jak dodał, powołana przez wójta gminy Raniżów komisja sporządziła odpowiednie protokoły, które zostaną przesłane do Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie.

- Do końca sierpnia przyjęto od rolników 546 wniosków dotyczących zwrotu podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego - poinformował Marek Margański. - Obecnie wystąpiono z wnioskiem do Urzędu Wojewódzkiego o przekazanie środków w kwocie około 169 tys. 881 zł - wyjaśnił.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.