Reklama

Ile kosztowały witacze w gminie Cmolas?

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum Korso

Ile kosztowały witacze w gminie Cmolas? - Zdjęcie główne

foto Archiwum Korso

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Gmina, stawiając na promocję, postawiła przy wjazdach na terytorium gminy, tzw. witacze. Powstały one jeszcze w ubiegłym roku.

Jeszcze w ubiegłym roku gmina Cmolas postawiła tzw. witacze przy granicach swojej gminy. Ile wydał urząd na promocję gminy?

Najwięcej, bo ponad 26 tys. zł, Urząd Gminy w Cmolasie wydał na witacze "Gmina Cmolas Wita", "Gmina Cmolas Żegna". Znajdują się one przy drogach, gdzie zaczyna i kończy się terytorium gminy. Ich zamontowanie kosztowało 6,5 tys. zł.

Z kolei na wykonanie tablic informacyjnych urząd wydał nieco ponad 2 tys. zł. Cmolaski urząd zakupił także dekoracje świetlne za ponad 8 tys. zł. Na montaż instalacji oświetlenia ulicznego wydał ponad 2 tys. zł. Łączny koszt tzw. promocji cmolaskiej gminy wyniósł 46 941,97 zł.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy