Reklama

II Lasowiackie Dożynki. Znamy program imprezy

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

II Lasowiackie Dożynki. Znamy program imprezy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI 23 sierpnia, w Porębach Kupieńskich odbędzie się duża impreza. Nie zabraknie konkursów, koncertów kapel ludowych i tańców. Co dokładnie przygotował dla nas organizator?

Wydarzenie zacznie się o 13 organizacją konkursów. Odbędą się one w plenerze w Porębach Kupieńskich.
O 14 obejrzeć będziemy mogli widowisko plenerowe "Taniec i śpiew do wieńca dożynkowego w Porębach Kupieńskich". Wykonaniem zajmą się: Grupa Folklorystyczna Seniorów "Ziemia Kolbuszowska" oraz kapela "Cmolaske Chłopoki".
Pół godziny później, planowo o 14.30 przyjdzie czas na konkurs na tradycyjny wieniec dożynkowy, chleb dożynkowy, śpiew przy wieńcu dożynkowym oraz taniec przy wieńcu dożynkowym. Następnie, o 18.30 na scenie zagości Kapela Jurka Wrony i zagra koncert muzyki tradycyjnej do tańca przy wieńcu.
Wyniki konkursów zostaną ogłoszone o 19. Planowo, cała impreza zakończyć ma się o 20.
Liczba miejsc jest ograniczona. Darmowe wejściówki oraz informacja o ich odbiorze jest dostępna pod nr. tel. 17 2271-563, bądź na stronie internetowej TUTAJ
Na terenie wydarzenia obowiązywać będzie nakaz noszenia maseczki oraz zachowania dystansu społecznego.
Wydarzenie dodatkowo będzie transmitowane on-line.

Nie sądziliśmy, że przyjdzie nam się zmierzyć z problemami wynikającymi nie z ewentualnym brakiem frekwencji, tylko z tym że problemem może być właśnie konieczność ograniczenia przez nas możliwości udziału publiczności, bądź zapewnienia ludziom udziału w imprezie na całkowicie nowych zasadach - informuje MDK na swojej stronie internetowej.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE