Reklama

Huczny odpust w Cmolasie. Parafianie zapraszają [PLAKAT]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Już od czwartku (5 sierpnia) rozpoczną się uroczystości odpustowe w Cmolasie.

Jak co roku odpust w parafii Przemieniania Pańskiego w Cmolasie zapowiada się bardzo uroczyście. Odpust w Cmolasie jest jedną z największych tego typu uroczystości w powiecie kolbuszowskim. 

W czwartek, 5 sierpnia odbędzie się uroczysta i dziękczynna msza święta za kapłanów przeżywających srebrny i złoty jubileusz kapłaństwa. Mszy przewodniczył będzie biskup Edward Białogłowski. Po zakończeniu liturgii odbędzie się wieczór uwielbienia.

W piątek, 6 sierpnia, o godz. 11 odbędzie się uroczysta msza pod przewodnictwem biskupa Kazimierza Górnego. Tego dnia o godz. 20 odbędzie się program słowno-muzyczny. Wcześniej (o godz. 18) parafianie będą mogli uczestniczyć na mszy na cmentarzu parafialnym, oraz o godz. 22 na drodze krzyżowej w parku sanktuaryjnym.

W sobotę, 7 sierpnia również o godz. 11 odbędzie się uroczysta msza święta, której przewodniczył będzie biskup Stanisław Jamrozka.

W niedzielę, 8 sierpnia odbędą się centralne uroczystości. O godz. 11 uroczystej mszy świętej przewodniczył będzie biskup Jan Wątroba. O godz. 19 odbędzie się koncert Psalmów Dawidowych. 

Szczegóły na plakacie. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy