Reklama

Hucina będzie świętować

Opublikowano:
Autor:

Hucina będzie świętować - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI 13 sierpnia na boisku w Hucinie odbędzie się finał turnieju o puchar wójta gminy Niwiska. To będzie jeden z elementów obchodów jubileuszu 50-lecia klubu.

Hucina sprawdzi się również w turnieju organizowanym przez zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych. W 17. Ogólnopolskich Igrzyskach LZS w 2014 roku LKS dotarł do ogólnopolskiego finału, w którym zajął wysokie 10. miejsce. - Najpierw musimy zrobić turniej wewnętrzny, damy frajdę miejscowych chłopakom, niekoniecznie u nas trenującym. Będzie on oceniony przez przedstawiciela LZS i będziemy mieć szansę pojechać dalej – tłumaczy Leszek Micek, prezes LKS-u Hucina. Hucina po awansie do A klasy szuka wzmocnień. Trener Wojciech Szydło rozgląda się za obrońcą, pomocnikiem i napastnikiem. – Chcemy, żeby doszło przynajmniej dwóch solidnych graczy. Najpilniejsza potrzeba to napastnik i pomocnik – tłumaczy Szydło. Celem LKS-u będzie utrzymanie się w rozgrywkach. Szydło nadal będzie łączył rolę trenera z występami na boisku. – Czasem "dokucza" mi biodro, ale czuję się na siłach do gry – dodaje. Bramki LKS-u pilnować ma Jakub Górka. Z powodu problemów z rejestracją po powrocie z wypożyczenia nie mógł on grać na wiosnę tego roku.

Więcej w 28 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE