Reklama

Handel na placu targowym w Majdanie Królewskim ograniczony. Sprawdź szczegóły

Opublikowano: pt, 17 kwi 2020 08:55
Autor:

Handel na placu targowym w Majdanie Królewskim ograniczony. Sprawdź szczegóły  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W związku z licznymi interwencjami dotyczącymi uruchomienia targowiska gminnego przy ul. Kozłowieckich w Majdanie Królewskim urząd gminy informuje, że od 20 kwietnia uruchomione zostaje targowisko w ograniczonym zakresie od godz. 7 do godz. 11 (sprzedawcy będą mogli ustawiać się wcześniej).

Na placu targowym będzie można handlować płodami rolnymi: (warzywa, owoce, sadzonki, materiał siewny). Stoiska handlowe będą usytuowane wzdłuż obrzeży placu targowego.

- Sprzedawcy będą zobowiązani posiadać rękawiczki, maski i płyn dezynfekujący, który winien być użyty po każdym kliencie. Towar może podawać tylko sprzedawca. Przy jednym stoisku handlowym może znajdować się maksymalnie 3 osoby, w odległości po 2 m od siebie. Kupujący będą proszeni o zachowanie wszelkich środków ostrożności oraz przestrzeganie szczególnych zasad higieny zapobiegających rozprzestrzenianiu koronawirusa. Przypominamy wszystkim, że od  16 kwietnia obowiązuje  nakaz zakrywania nosa i ust w przestrzeniach publicznych. Prosimy wszystkich o stosowanie się do zaleceń służb porządkowych w czasie  handlu - czytamy na stronie gminy Majdan Królewski.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.