Reklama

HALOWA PIŁKA NOŻNA. Zawody oldbojów, Kolbuszowianka trzecia na Podkarpaciu

Opublikowano:
Autor:

HALOWA PIŁKA NOŻNA. Zawody oldbojów, Kolbuszowianka trzecia na Podkarpaciu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W zimowej przerwie między rundami więcej czasu na wspólne granie mają starsi wychowankowie Kolbuszowianki. Drużyna oldbojów pokazała się w zawodach w Pysznicy i w Zawierciu.

W Pysznicy 18 stycznia odbyły się kolejne mistrzostwa Podkarpacia. Nasza drużyna trafiła tam do mocnej grupy, w której musiała walczyć m.in. z Heiro Rzeszów, Oldbojami Sędziszowa Małopolskiego i Serwatką Żabno. Nasz zespół pokonał miejscową Pysznicę 5:1, potem ograł 2:0 kolegów z Sędziszowa. Następnie wygrał z Heiro Rzeszów 2:0, a na koniec przegrał 1:2 z Serwatką Żabno. 

Z dorobkiem 9 punktów nasza ekipa wyszła z grupy z drugiego miejsca. W półfinale trafiła na późniejszego triumfatora wojewódzkiej zabawy – Polonię Rzezów. Dysponująca większymi możliwościami sportowymi i organizacyjnymi Polonia pokonała nasz KKS 3:1. Nasi tę stratę powetowali sobie świetną grą w spotkaniu o trzecie miejsce. KKS pokonał w nim aż 9:1 oldbojów z Krosna. Wyróżnił się Tomasz Warzocha. Zdobył aż 14 bramek. Naszą drużynę reprezentowali: Stanisław Pruś, Krzysztof Mitura, Stanisław Pastuła, Łukasz Cetnarski, Waldemar Mazurek, Tomasz Warzocha, Paweł Skupiński, Norbert Król.

W miniony weekend Kolbuszowianka powalczyła w rozegranych w Zawierciu mistrzostwach Polski oldbojów. Nasz zespół trafił do bardzo mocnej grupy. Na początek uległ Polonii Warszawa 1:4,  następnie zremisował z MOZ Kielce 3:3. Potem przegrał 2:9 z GKS-em Jastrzębie, a na koniec uległ 2:3 Westovii Tarnów. Na grupowym etapie rywalizację zakończyła również Polonia Rzeszów. – Poziom rywalizacji w tych mistrzostwach jest bardzo wysoki – przyznaje jeden z zawodników naszej ekipy Waldemar Mazurek.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE