Reklama

Gwiazdy tegorocznych Jagodowych Specjałów w Dzikowcu. To tajemnica?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Gwiazdy tegorocznych Jagodowych Specjałów w Dzikowcu. To tajemnica? - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Jak co roku w lipcu miałaby się odbyć tradycyjna już impreza pod nazwą Jagodowe Specjały. Czy w tym roku jest to możliwe i kto miałby wystąpić na scenie?

Samorządowe Centrum Kultury w Dzikowcu organizuje każdego roku, na początku lipca, jedną z większych imprez na terenie gminy. Co roku przyciąga ona bardzo dużo mieszkańców, nie tylko z terenu gminy. Z oczywistych przyczyn Jagodowe Specjały stanęły pod znakiem zapytania. O plany postanowiliśmy zapytać Bogumiłę Kosiorowską, dyrektor SCK w Dzikowcu. Mieszkańców najbardziej interesuje to, jaka gwiazda miałaby się pojawić na tegorocznej imprezie. Jak się okazało, jest to tajemnica. 

- Na dzień dzisiejszy, do czasu ogłoszenia przez SCK realizacji zadania pn. Jagodowe Specjały, stanowi to tajemnicę handlową na podstawie przepisów ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji

- informuje szefowa centrum kultury.

Zapytaliśmy również dyrektor o to, czy centrum planuje przełożyć Jagodowe Specjały na późniejszy termin. Tutaj odpowiedzi już nie uzyskaliśmy. 

Czy dzikowieckie SCK planuje jeszcze jakieś mniejsze wydarzenia podczas tegorocznych wakacji? Na jakie atrakcje mogą liczyć mieszkańcy? 

- Jeśli chodzi o organizację imprez plenerowych w gminie Dzikowiec, z uwagi na dynamicznie rozwijającą się sytuację epidemiologiczną Samorządowe Centrum Kultury śledzi równie dynamiczne zmiany w przepisach i w miarę możliwości realizuje działalność SCK w oparciu o obowiązujące rozporządzenia - wyjaśnia Bogumiła Kosiorowska.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE