Reklama

Gwałciciele z Podkarpacia! Sprawdź listę przestępców

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Rejestr Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym

Gwałciciele z Podkarpacia! Sprawdź listę przestępców - Zdjęcie główne

foto Rejestr Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Często osoby, które znajdują się w Rejestrze Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym gwałciły w brutalny sposób. Sprawdź w jakich miejscowościach Podkarpacia teraz przebywają, a także jak wyglądają.

Wracamy do tego tematu. W rejestrze Ministerstwa Sprawiedliwości (dane z 19 marca 2021 roku, godzina 13) udostępnionym dla każdego znajduje się kilka tysięcy nazwisk i pełnych danych sprawców przestępstw na tle seksualnym. Sprawdzamy jakie osoby z Podkarpacia znajdują się na tej liście, gdzie przebywają.

Przebywają więzieniach w całym kraju albo w szpitalach psychiatrycznych, niektórzy zakończyli już odbywanie kary. Co warto podkreślić: nie wszystkie nazwiska znajdziemy w tym rejestrze. Brakuje tam chociażby Mariusza Trynkiewicza czy też duchownych skazanych za pedofilię. (...) CZYTAJ DALEJ - ZOBACZ ZDJĘCIA>>

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy