Reklama

Grzesiek pogania chłopaków

Opublikowano:
Autor:

Grzesiek pogania chłopaków - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Rezerwy Kolbuszowianki do tej pory były wesołą paczką, która spotykała się przede wszystkim w niedzielę, podczas ligowych meczów. Teraz mocniej trenują przed rundą rewanżową.

Zespół prowadzony przez Grzegorza Wróblewskiego jesienią zdobył 32 punkty i jest wiceliderem rozgrywek. Jak już informowaliśmy, przy okazji tekstów o połączeniu sił Sokola i Kolbuszowianki, drużyna ta ma za cel awans do A klasy.

Trzy razy w tygodniu
Będzie ważnym zapleczem dla Kolbuszowskiego Klubu Sportowego Kolbuszowianka-Sokół, którego struktury powoli się klarują. Kolbuszowskie rezerwy przygotowania do rundy rewanżowej od drugiego tygodnia lutego. - Przez 8 tygodni do ligi będziemy trenować 3 razy w tygodniu. Do tego dochodzą sparingi. W pierwszym tygodniu miałem na zajęciach, wyciągając średnią, po 12 osób – powiedział nam Grzegorz Wróblewski, który niedawno odbył staż trenerski w Benfice Lizbona. Młody szkoleniowiec chce mieć szeroką, wyrównaną kadrę. - Chciałbym, aby liczyła ona 18-20 osób. Głownie będziemy się opierać o zawodników, którzy w drugim zespole grają już dłuższy czas. Dojdzie mi kilka osób, które zostaną w dwójce w związku z fuzja z Sokołem. Na ten moment nie mam jednak komfortu, bo nie wiem, kogo będę miał dyspozycji na to procent – dodaje Wróblewski. Opiekun rezerw jest zadowolony z jesiennej zdobyczy swoich podopiecznych. 
- Rozmawiam z chłopakami i są zadowoleni z opcji pozostania tutaj, bo w drugim zespole mamy dobrą atmosferę – podkreśla Wróblewski.

Więcej w 7 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE