Reklama

Grażyna Pełka ponownie powołana na stanowisko dyrektora Zespołu Szkół Technicznych w Kolbuszowej. Jest też nowy nauczyciel mianowany [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Zespół Szkół Technicznych w Kolbuszowej ma nowego, ale urzędującą już wcześniej dyrektora. Mowa o Grażynie Pełce, która funkcję tę będzie pełnić przez kolejne 5 lat.

Uroczystym apelem uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół Technicznych im Bohaterów Września 1939 r. rozpoczęli w czwartek (1 września) rok szkolny 2022/2023. To największa szkoła ponadpodstawowa prowadzona przez powiat kolbuszowski, która liczy blisko 750 uczniów.  Nad edukacją i wychowaniem młodzieży czuwa 71 nauczycieli i 9 pracowników obsługi i administracji.

- Wakacje dobiegły końca. Czas wrócić do nauki i pracy. Pamiętajmy jednak, że i jedno i drugie może być źródłem satysfakcji i radości - takie słowa skierowała w czwartek rano do uczniów i nauczycielki Grażyna Pełka, dyrektor ZST w Kolbuszowej. 

- Mam nadzieję, że choć przed nami wiele wyzwań, uda nam się nam się przeżyć wiele wspólnych, dobrych chwil. Szkoła to nie tylko miejsce przekazywania wiedzy, umiejętności, nauki, ale również zdobywania wielu cennych doświadczeń. Wszyscy uczymy się tu współpracować, rozwiązywać problemy, wspierać się nawzajem i szanować. Wspólnie musimy o to zadbać, aby szkoła była miejscem bezpiecznym, życzliwym i otwartym

- kontynuowała szefowa placówki.

Rozpoczęcie roku szkolnego było okazją do wręczenia Grażynie Pełce aktu powołania na stanowisko dyrektora ZST Kolbuszowa. Oficjalne pismo wręczył szefowej szkoły Józef Kardyś, starosta kolbuszowski.

- Pisemnie jest potwierdzone, że pani dyrektor, jest dyrektorem, Już nikt nie będzie miał wątpliwości

- dodał starosta. 

Funkcję dyrektora Grażyna Pełka będzie pełnić przez kolejne pięć lat. W pracy pomagać jej będą Kazimiera Ciszek-Jadach (wicedyrektor) i Wojciech Frankowski (kierownik szkolenia praktycznego). 

W trakcie czwartkowej uroczystości starosta wręczył także akt nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego Wojciechowi Sumara, nauczycielowi przedmiotów zawodowych. 

DYREKTORZY ZST Kolbuszowa:

  • Władysław Lisak
  • Adam Bauer
  • Tadeusz Chmara
  • Marian Margański
  • Edward Mazur
  • Ryszard Zieliński
  • Grażyna Pełka
 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy