Reklama

Grażyna Łobaszewska wystąpi w Kolbuszowej. Mamy bilety na jej koncert

Opublikowano:
Autor:

Grażyna Łobaszewska wystąpi w Kolbuszowej. Mamy bilety na jej koncert  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Grażyna Łobaszewska to znana kompozytorka i autorka takich hitów jak „Brzydcy” i „Czas nas uczy pogody”. Piosenkarka wystąpi we wtorek (22 października) na deskach MDK w Kolbuszowej.

- Artystka śpiewa od 1971 r. Wykształciła się Studiu Piosenki Polskiego Radia i Telewizji w Gdańsku. Gra na fortepianie. Współpracowała m.in. z: Mieczysławem Szcześniakiem i Jackiem Cyganem - czytamy na stronie kolbuszowskiego domu kultury. 

We wtorek, o godz. 18, Grażyna Łobaszewska wystąpi z koncertem. To wydarzenie kulturalne, podczas którego każdy słuchacz znajdzie coś dla siebie. Artystka zaśpiewa znane utwory oprawione w nowe, ciekawe aranżacje. Bilety w cenie 35 zł dostępne są w kolbuszowskim MDK.

Wejściówki można również otrzymać biorąc udział w naszej zabawie. Wystarczy pod wpisem na naszym FB (opublikowanym 21 października), informującym o koncercie, wpisać w komentarzu hasło: Czas nas uczy pogody. Bilety trafią do pierwszych czterech osób, które to zrobią. 

Tego samego dnia (22 października), przed koncertem, artystka poprowadzi warsztaty wokalne. Podczas wtorkowych zajęć, które odbędą się w godzinach 9-13 i 14-16, uczestnicy zostaną podzieleni na grupy pod względem posiadanych umiejętności.

- Kolejność zagadnień wyglądać będzie mniej więcej tak: techniki rozśpiewywania się i oddychania, frazowanie, interpretacja tekstu, a także indywidualny dobór piosenki dla każdego uczestnika (pod kątem tonacji, rozumienia tekstu itd.) - wyjaśniają pracownicy MDK. 

Organizatorem warsztatów jest Europejskie Centrum „Wiedza” z siedzibą przy ul. Prusa 2 w Kolbuszowej. Koszt: 100 zł. Zapisy prowadzi Wioleta Grata. Numer telefonu: 601 394 434.

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE