Reklama

Gol dla mamy i narzeczonej

Opublikowano:
Autor:

Gol dla mamy i narzeczonej - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Kamil Gorzelany zdobył zwycięskiego gola dla Sokoła w pierwszym meczu o punkty w tym roku. Po meczu rozmawiał z nim Marcin Jastrzębski

O kimś pomyślałeś, jak trafiłeś do siatki?
- Dedykuję bramkę mamie Barbarze i narzeczonej Sylwii.
 
Zrealizowaliście plan. Twój gol ułatwił zadanie.
- Trener uczulał nas na rywala. Mieliśmy przede wszystkim być ostrożni w obronie, nastawiliśmy się na kontry. Udało się zdobyć gola bardzo szybko. Potem Lechia nas przycisnęła i trzeba było się bronić, ale robiliśmy to dość skutecznie. Cieszymy się. Zakładaliśmy trzy punkty i je mamy.
 
Potraficie grać lepiej?
- Na pewno. W Sędziszowie nie pokazaliśmy pięknej piłki, ale liczy się wynik. Najważniejszy był wynik. Z Lechią zawsze gra się nam ciężko. Mają dużo piłkarskich argumentów.
 
Kiedy wiedziałeś, że wyjdziesz w pierwszej jedenastce?
- Dowiedziałem się w dniu spotkania. Do soboty wszystko było niewiadomą. Nie myślałem w zimie o tym, by szukać nowego klubu. Nie boje się rywalizacji. Są mocno konkurencji, ale nie pękam.

Więcej w 12 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE