Reklama

Gmina szuka dyrektora do żłobka. Może mieć średnie wykształcenie

Opublikowano: ndz, 19 sty 2020 13:00
Autor:

Gmina szuka dyrektora do żłobka. Może mieć średnie wykształcenie  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Trwa konkurs na dyrektora Samorządowego Żłobka w Raniżowie. Kto ma szansę na to stanowisko?

W czwartek, 9 stycznia, Władysław Grądziel, wójt gminy Raniżów wydał zarządzenie w sprawie ogłoszenia konkursu na stanowisko szefa pierwszego w gminie żłobka.

Warunki i wymagania

Osoba, która wygra konkurs, zostanie zatrudniona na pełen etat, przy czym pół etatu będzie pełnić na stanowisku dyrektora i pół etatu w charakterze opiekuna.

Jakie niezbędne wymagania musi spełnić kandydat na dyrektora raniżowskiego żłobka? Musi na przykład posiadać odpowiednie wykształcenie: albo wyższe i co najmniej trzy lata doświadczenia w pracy z dziećmi, albo co najmniej średnie lub średnie branżowe oraz pięć lat doświadczenia w pracy z dziećmi. Musi posiadać też polskie obywatelstwo oraz pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzystać z pełni praw publicznych. Kandydat na dyrektora nie może figurować w bazie danych Rejestru Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym z dostępem ograniczonym czy nie być skazanym prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.  Stan zdrowia kandydata musi pozwalać na zatrudnienie na tym stanowisku. Przyszły dyrektor musi cieszyć się także nieposzlakowaną opinią oraz znać akty prawne dotyczące opieki nad dziećmi do lat trzech oraz odpowiednie ustawy.

Trzy osoby w komisji

W celu przeprowadzenia postępowania konkursowego została powołana trzyosobowa komisja konkursowa w składzie: Marek Margański, sekretarz gminy (przewodniczący komisji), Alicja Rzeszutek, pracownik UG (członek komisji) oraz Monika Stopińska-Pacyna, pracownik UG (członek komisji).

Kandydaci powinni złożyć dokumenty aplikacyjne, w tym CV oraz list motywacyjny w sekretariacie Urzędu Gminy Raniżów lub doręczyć pocztą na adres urzędu do 20 stycznia do godz. 15.

Do tematu wrócimy, a o wynikach konkursu i zgłoszonych kandydatach poinformujemy na łamach Korso.

Kasa na żłobek

Gmina Raniżów otrzymała ponad 340 tys. zł dofinansowania na utworzenie samorządowego żłobka.
Do żłobka będą uczęszczać dzieci od 20 tygodnia życia do ukończenia 3 lat.
Placówka pomieści w sumie 20 dzieci.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE