Reklama

Gmina sprawdzi podejrzanych

Opublikowano: pon, 15 sie 2016 08:04
Autor:

Gmina sprawdzi podejrzanych - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Dostarczanie dodatkowych oświadczeń wraz z deklaracją śmieciową nie będzie jednak konieczne. Magistrat będzie za to mógł wszcząć postępowanie administracyjne wobec podejrzanych osób.

W 28. numerze naszego tygodnika pisaliśmy o zmianach, jakie radni miejscy musieli uchwalić w związku z przyjętą nowelizacją Ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminie. Wynikało z niej, że gminy mogą żądać od osób zobowiązanych do składania deklaracji śmieciowych dodatkowych oświadczeń. W nich mieliby m.in. wyjaśnić, gdzie przebywają zameldowani członkowie rodziny, którzy nie są wliczani do opłaty za gospodarowanie odpadami.

Więcej w 32 numerze Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.