Reklama

Gmina Raniżów. Rolnicy mogą składać wnioski o szacowanie zakresu i wysokości szkód w związku z wystąpieniem suszy

Opublikowano:
Autor:

Gmina Raniżów. Rolnicy mogą składać wnioski o szacowanie zakresu i wysokości szkód w związku z wystąpieniem suszy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI - Urząd Gminy Raniżów informuje, że w związku z wystąpieniem niekorzystnego zjawiska atmosferycznego (susza), ogłoszonego dnia 5.08.2019 r. w raporcie IUNG - PIB w Puławach (Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa - Państwowy Instytut Badawczy), istnieje możliwość składania przez rolników wniosków o szacowanie zakresu i wysokości szkód w gospodarstwach rolnych i działach specjalnych produkcji rolnej - informuje Władysław Grądziel, wójt gminy Raniżów.

 

Jak dodaje włodarz, zgłoszenia będą przyjmowane wyłącznie na drukach dostępnych w Urzędzie Gminy Raniżów i na stronie internetowej urzędu. - Do wniosku należy obowiązkowo dołączyć kopię wniosku do ARiMR o płatności obszarowe na 2019 rok - wyjaśnia.

Wypełnione wnioski można składać do 23 sierpnia w UG w Raniżowie, od poniedziałku do piątku, w godzinach pracy urzędu (od 7.30 do 15.30).

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE