Reklama

Reklama

Gmina Raniżów. Mikroinstalacje fotowoltaiczne mają pojawić się na budynkach użyteczności publicznej do końca roku

Opublikowano: śr, 26 gru 2018 17:30
Autor:

Gmina Raniżów. Mikroinstalacje fotowoltaiczne mają pojawić się na budynkach użyteczności publicznej do końca roku - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Przypomnijmy, że gmina Raniżów złożyła w maju 2017 roku wniosek o dofinansowanie projektu pn. "Zastosowanie mikroinstalacji fotowoltaicznych, jako źródła energii elektrycznej dla obiektów użyteczności publicznej w Gminie Raniżów". Samorząd otrzymał dofinansowanie.

Reklama

 

 

Dzięki przyznanym pieniądzom  instalacje fotowoltaiczne pojawią się na ośmiu budynkach znajdujących się na terenie gminy. Dwie z nich zostaną zamontowane na budynku Urzędu Gminy w Raniżowie. Po jednej instalacji zostanie zamontowane w Raniżowie na budynkach: Stacji Uzdatniania Wody, Gimnazjum im. Jana Pawła II, Szkoły Podstawowej i Oczyszczalni Ścieków. Kolejne dwie instalacje zostaną rozmieszczone na budynkach Zespołu Szkół w Woli Raniżowskiej oraz Środowiskowego Domu Pomocy Społecznej w Woli Raniżowskiej. Ostatnia instalacja znajdzie się na budynku Zespołu Placówek Oświatowych w Mazurach.

Zadanie ma być gotowe do końca roku.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.