Reklama

Gmina Raniżów. Gratka dla miłośników biegów terenowych. Spartański Cross Leśny 2018 Wola Raniżowska

Opublikowano:
Autor:

Gmina Raniżów. Gratka dla miłośników biegów terenowych. Spartański Cross Leśny 2018 Wola Raniżowska - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Drugi weekend września to nie tylko powrót do kalendarza sportowego Kolbuszowskiej Dychy, ale także premiera nowej inicjatywy biegowej, jaką będzie Spartański Cross Leśny.

 

Wydarzenie to zorganizują Rzeszowscy Spartanie, czyli grupa rzeszowskich biegaczy znana już na Podkarpaciu z marcowego Biegu Tropem Wilczym, imprezie ku czci żołnierzom wyklętym.

Teraz ta sama grupa postanowiła zagościć w zagrodzie Wolna Sobota w Woli Raniżowskiej.

Uczestnicy biegu na 21 km oraz 5,5 km, a także ich dzieci oraz chodziarze Nordic Walking, będą mogli nie tylko podziwiać trasy przebiegające po terenach dawnej puszczy sandomierskiej, ale również podziwiać zwierzęta z lokalnego zoo. – Wszystko dzięki uprzejmości właściciela Wolnej Soboty, który pozytywnie podszedł do takiej inicjatywy.

 

Dlatego tam właśnie ulokowaliśmy start i metę biegu – wyjaśnił Dariusz Samuś, jeden z organizatorów biegu. – To czy impreza na tyle spodoba się uczestnikom, że będą chcieli ją kontynuować także w następnych latach, zależeć będzie w dużej mierze od tej pierwszej edycji. Liczymy jednak na spore zainteresowanie, bo już teraz zapisanych jest ponad setka dorosłych biegaczy i około 25 dzieci – dodał Samuś.

Więcej informacji oraz zapisy na kepasport.pl

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE