Reklama

Gmina Raniżów. Firma wykonująca w Mazurach sieć kanalizacji sanitarnej wznowiła prace

Opublikowano: pt, 12 kwi 2019 17:30
Autor:

Gmina Raniżów. Firma wykonująca w Mazurach sieć kanalizacji sanitarnej wznowiła prace - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Informację na ten temat podał podczas ostatniej sesji (28 marca) Marek Margański, sekretarz Urzędu Gminy w Raniżowie. - Mieszkańcy Mazurów do dnia 31 marca tego roku winni dokonać wpłat na budowę przyłączy - powiedział i dodał, że przyłącza zostaną wykonane tylko do tych domów, którzy dokonają wpłat. 

 

Przypomnijmy, że inwestycję realizuje Przedsiębiorstwo Robót Wodno-Kanalizacyjnych z Rzeszowa. Realizacja zadania została podzielona na dwa lata.

na realizację zadania polegającego na budowie sieci kanalizacji sanitarnej gmina Raniżów otrzymała dotację z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Przyznana pomoc, na podstawie zawartej umowy z Samorządem Województwa Podkarpackiego, wynosi 1 999 688 zł  na dwa lata. Gmina Raniżów planuje przeznaczyć w tegorocznym budżecie na powyższe zadanie 923 905,98 zł. W pełni zadanie ma być gotowe do 30 sierpnia 2019 roku.

 W ramach inwestycji w Mazurach wybudowana zostanie sieć kanalizacji sanitarnej, w tym kanalizacji grawitacyjnej na odcinku 11 km 625 m oraz kanalizacji ciśnieniowej na odcinku 3 km 510 m. Zakres prac obejmie również budowę przyłączy do zabudowań. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.