Reklama

Gmina planuje remont stadionu w Dzikowcu. Co stoi na przeszkodzie?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Gmina planuje remont stadionu w Dzikowcu. Co stoi na przeszkodzie?  - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Został złożony wniosek o dofinansowanie renowacji stadionu. Co on zawiera?

O planach remontu stadionu w Dzikowcu już w kwietniu na sesji poinformował Józef Tęcza, wójt gminy. Został w tej sprawie wysłany wniosek do Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

- Jeszcze nie ma decyzji w tej sprawie. Na razie czekamy. Myślę, że do miesiąca informacje się pojawią. Najpóźniej w sierpniu

- informuje Krzysztof Serafin, sołtys Dzikowca.

Wniosek o dofinansowanie dotyczy remontu pomieszczeń w budynku klubowym, w tym wymiany posadzek, drzwi, remontu tynków i powłok malarskich, prac remontowych na piętrze, zadaszenia trybun, wymiany okładzin na schodach, renowacji murawy boiska sportowego, zasiania trawy oraz wyrównania boiska. W planach jest także wymiana ogrodzenia płyty boiska.

Dofinansowanie nie pokrywałoby remontu odkrytych trybun boiska i wymiany siedzisk.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy