Reklama

Reklama

Gmina Niwiska. Wójt podaje, kiedy zostaną zamontowane panele fotowoltaiczne

Opublikowano: 4 sierpnia 2019 19:30
Autor:

Gmina Niwiska. Wójt podaje, kiedy zostaną zamontowane panele fotowoltaiczne - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Jak informuje Urząd Gminy Niwiska z początkiem grudnia na terenie miejscowości zostaną zamontowane panele fotowoltaiczne.

 

Na podstawie umowy zawartej końcem października. z Firmą PRO-ECO Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni w gminie Niwiska do 10 grudnia. zostaną zamontowane panele fotowoltaiczne o łącznej mocy 60 kW.

- Projekt obejmuje dwa budynki. Na oczyszczalni ścieków w Trześni zostanie zamontowana instalacja o mocy 45,0 kW.  Szkołę Podstawową w Niwiskach zasili  instalacja o mocy 15,0 kW, ta energia zasili Urząd Gminy- dowiadujemy się z Urzędu Gminy w Niwiskach.

Wartość inwestycji projektu pod nazwą "Rozwój OZE w gminach - Majdan Królewski i Niwiska" to kwota rzędu 403 465,10 zł. Dofinansowanie zaś wyniosło 282 002,20 zł.

Przedmiotowy projekt pozwoli zmniejszyć koszty utrzymania budynków jeśli chodzi o energię elektryczną. Jednocześnie panele fotowoltaiczne pozytywnie wpływają na środowisko naturalne.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (2)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • 2 lata temu | ocena +0 / -0

  Miszkanie

  Temat z przed roku .Panele juz dawno dzialaja a projekt dla mieszkańców ma sie ku koncowi.Czekamy na nowy rownie cikawy.

  • 2 lata temu | ocena +0 / -0

   JOlek

   Czytanie ze zrozumieniem! To podstawa!!