Reklama

Reklama

Gmina Niwiska. W tym roku rozpocznie się rozbudowa szkoły w Kosowach. Gmina wyda na ten cel prawie pół miliona złotych

Opublikowano: sob, 19 maj 2018 14:30
Autor:

Gmina Niwiska. W tym roku rozpocznie się rozbudowa szkoły w Kosowach. Gmina wyda na ten cel prawie pół miliona złotych - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Znane są już wyniki ogłoszonego przez gminę Niwiska przetargu na rozbudowę i przebudowę budynku Szkoły Podstawowej w Kosowach. Pracami zajmie się firma z Zielonki.

Reklama

Do przetargu, oprócz wspomnianego przedsiębiorstwa, przystąpiły jeszcze dwie firmy: MAR-MAR z Paszczyny oraz REM-DOM z Dzikowca. Najwyższa złożona oferta opiewała na kwotę niemal 543,5 tys. zł. Zwycięska propozycja firmy Rembisz z Zielonki wyceniona była na 487 tys. zł.

Wszystkie prace będą prowadzone na poziomie parteru od wschodniej strony budynku. Nie przewiduje się dobudowy piętra. Powierzchnia rozbudowy wyniesie niemal 140 m kw.

Do dyspozycji uczniów i nauczycieli będzie kilka dodatkowych pomieszczeń. Zaplanowane prace obejmują m.in. rozbudowę i przebudowę wewnętrznych instalacji centralnego ogrzewania, elektrycznej oraz przebudowę sieci gazowej i teletechnicznej.

Przebudowa szkoły będzie w całości realizowana z budżetu gminy Niwiska. Na ten rok na prace przeznaczono 300 tysięcy złotych.

Więcej w aktualnym Korso [nr 19/2018]

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 3 lata temu | ocena +0 / -0

    Józef

    Ile uczniów szkoła liczy 20 czy 30 . ? Po co rozbudowywać ???