Reklama

Gmina Niwiska. Rozpoczął się nabór do żłobka w Siedlance. Wszystkie dzieci w wieku od 20 tygodnia do 3 lat, mają możliwość zapisu

Opublikowano:
Autor:

Gmina Niwiska. Rozpoczął się nabór do żłobka w Siedlance. Wszystkie dzieci w wieku od 20 tygodnia do 3 lat, mają możliwość zapisu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W sobotę, 1 września, ruszył nabór do żłobka "Chatka Puchatka"w Siedlance. Zakończy się on 10 września.

Żłobek w Siedlance może przyjąć szesnaścioro dzieci w wieku od 20 tygodni do 3 lat.

Placówka będzie prowadzona przez Koło Gospodyń Wiejskich Gminy Niwiska.

Projekt skierowany jest do osób zamieszkałych na terenie gminy Niwiska, które chcą wrócić do pracy po przerwie związanej z urodzeniem i wychowaniem dziecka (osoby bezrobotne lub pracujące).

O kolejności przyjęcia dziecka do żłobka decydować będzie liczba punktów ustalona na podstawie danych kryteriów (niepełnosprawność, czy obydwoje rodzice pracują etc.).

Dokumenty rekrutacyjne należy składać osobiście w budynku Urzędu Gminy Niwiska w pokoju nr 14, do 10 września 2018 r., do godziny 12. Opieka nad dziećmi będzie się odbywać przez 9 godzin dziennie, od poniedziałku do piątku. Żłobek, wraz z wyżywieniem, jest bezpłatny. Na dzieci będzie czekać mnóstwo dostosowanych do wieku zajęć edukacyjnych.

Informacja na temat wyników rekrutacji będzie dostępna w Urzędzie Gminy Niwiska od 11 września.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE