Reklama

Reklama

Gmina Niwiska. Pensje włodarzy lecą w dół. Również wójt Elżbieta Wróbel zarobi mniej.

Opublikowano: pt, 17 sie 2018 14:30
Autor:

Gmina Niwiska. Pensje włodarzy lecą w dół. Również wójt Elżbieta Wróbel zarobi mniej. - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Pensje włodarzy z naszego powiatu lecą w dół. U niektórych symbolicznie, u innych w nieco większym wymiarze. Jak obecnie przedstawiać się będzie wypłata wójta Niwisk?

 

Radni gminy Niwiska, podobnie jak pozostałe gminne samorządy w Polsce, zmniejszyli miesięczne wynagrodzenie swojego wójta.

Przyczyną takich działań jest obowiązujące nowe rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie wynagradzania pracowników samorządowych. Między innymi obniża ono wysokości wynagrodzeń włodarzom miast i gmin. N

a radzie gminy w Niwiskach, która odbyła się 13 lipca, podjęto uchwałę w sprawie wysokości wynagrodzenia wójta. Ile zarobi Elżbieta Wróbel, wójt gminy Niwiska, po wprowadzonych zmianach?

Zarobki Elżbiety Wróbel, od 30 grudnia 2015 wynosiły 10 tys. 500 zł brutto.

Po obniżce, od 1 lipca będą wynosić one 10 tys 180 zł czyli 320 złotych brutto mniej niż dotychczas.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (2)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 3 lata temu | ocena +2 / -0

    J.K.

    Kpina, to ma być obniżka o 20%? Sami kręcimy bat na siebie jak tak wchodzimy PAŃSTWO RADNI w d... władzy, bo przecież to wy przygotowujecie uchwałę i ją przegłosowujecie . Nie zdziwcie się, że później władza traktuje i was, i nas szaraków z góry. Komentarz dotyczy wszystkich "biednych" włodarzy naszego powiatu, którym obniżono pensję o 20%, a w rzeczywistości to ok. 3-5%. Chora sytuacja.

  • 3 lata temu | ocena +2 / -0

    PRAWDA

    LUDZIE NIE DAJCIE SIE OSZUKIWAC TYM RADNYM OSZUSTOM