Reklama

Gmina Niwiska. Mieszkańcy Trześni realizują fundusz sołecki [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Fundusz sołecki umożliwia realizację oddolnych inicjatyw i służy poprawie życia mieszkańców. Istotą funduszu sołeckiego jest angażowanie mieszkańców do udziału w pozyskiwaniu środków i współdecydowanie o przeprowadzaniu zadania.

Przykładem jego właściwego wykorzystania i zaangażowania w rozwój lokalny jest sołectwo Trześń, które w 2021 r. zaplanowało w ramach funduszu sołeckiego m.in. realizację przedsięwzięcia – doposażenie miejsca rekreacji.

Z inicjatywy Barbary  Cudeckiej, sołtysa wsi, mieszkańcy aktywnie włączyli się w prace związane z przedsięwzięciem i wykonali montaż, zamocowanie ławo stołów, przygotowano płytę pod postawienie blaszaka na sprzęt sportowy.

- Należy pochwalić osoby zaangażowane w realizację za dobre efekty. Społeczny charakter przedsięwzięcia, który pobudził aktywność mieszkańców i zintegrował społeczność

- chwalą przedstawiciele Urzędu Gminy w Niwiskach

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy