Reklama

GMINA NIWISKA. Będą pieniądze na muzykę

Opublikowano: sob, 29 lut 2020 22:14
Autor:

GMINA NIWISKA. Będą pieniądze na muzykę - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Pieniądze z dofinansowania przeznaczone zostaną na zakup wyposażenia dla szkoły. Jaka kwota zasili placówkę?

Szkoła Muzyczna  I stopnia w Niwiskach w Niwiskach dzięki wspólnym staraniom z gminą Niwiska otrzyma 100 tys. zł od Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Pieniądze posłużą na realizacje zadania "Zakup wyposażenia dla Szkoły Muzycznej I stopnia w Niwiskach na potrzeby szkolnictwa artystycznego". Całkowita wartość zadania wynosi 125 tys. zł. 

- Przedmiotowe zadanie stanowi kontynuację wcześniej poniesionych wydatków mających na celu zwiększenie potencjału szkoły muzycznej w celu prowadzenia edukacji artystycznej - wyjaśniają pracownicy magistratu w Niwiskach. 

Realizacja przedsięwzięcia jest kompleksowym podejściem mającym na względzie rozwój placówki. Realizacja przedmiotowego zadania pozwoli rozszerzyć ofertę edukacyjną szkolnictwa artystycznego na terenie gminy Niwiska. 

Dotacja od Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Niwiska zajmują 10. miejsce na liście rankingowej spośród 171 wniosków.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 2 lata temu | ocena +1 / -0

    Jozek

    Niwiska w końcu coś widzą poza sportem. Do tej pory tylko dodatkowe lekcje SKS ( wszyscy mają dość a gmina się tym chełpi), orliki , puchary , rozgrywki , Niwa itp . Muzyka łagodzi obyczaje - nareszcie świetna , naprawdę dobra inwestycja.