Reklama

Gmina Majdan Królewski. Samorząd ogłosił dwa konkursy na dyrektorów szkół w Hucie Komorowskiej i Komorowie

Opublikowano:
Autor:

Gmina Majdan Królewski. Samorząd ogłosił dwa konkursy na dyrektorów szkół w Hucie Komorowskiej i Komorowie  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI   Obecnie funkcję dyrektora PSP w Komorowie pełni Ewa Łeptuch. Stanowisko dyrektora PSP w Hucie Komorowskiej sprawuje od ponad roku Barbara Paszkowska.

Powody różne

O to, z jakiego powodu konkursy zostały ogłoszone, zapytaliśmy Jerzego Wilka, wójta gminy Majdan Królewski. Jak poinformował nas włodarz, konkurs na dyrektora szkoły w Komorowie został ogłoszony ze względu na to, że minął pięcioletni okres kadencji obecnej dyrektor.

Powód ogłoszenia konkursu jest nieco inny w przypadku Huty Komorowskiej. W zeszłym roku z pełnienia obowiązków dyrektora SP w Hucie Komorowskiej zrezygnowała Małgorzata Kamińska. Jej obowiązki zostały powierzone wtedy Barbarze Paszkowskiej, która ma je pełnić do 1 sierpnia 2018 roku.

Do 19 lipca

Kandydaci na dyrektorów mają czas na złożenie swoich ofert do 19 lipca 2018 r. do godz. 15 w sekretariacie Urzędu Gminy Majdan Królewski (pok. 208, II piętro).

Oferty osób przystępujących do konkursu powinny zawierać między innymi: uzasadnienie przystąpienia do konkursu wraz z koncepcją funkcjonowania i rozwoju szkoły,  życiorys z opisem przebiegu pracy zawodowej, oświadczenie zawierające dane osobowe kandydata czy poświadczone przez kandydata za zgodność z oryginałem kopie dokumentów potwierdzających posiadanie wymaganego stażu pracy, świadectwa pracy, zaświadczenia o zatrudnieniu lub inne dokumenty potwierdzające okres zatrudnienia.

Kandydaci na dyrektorów nie mogą być ponadto skazani  prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe oraz prawomocnie karani karą dyscyplinarną.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE