Reklama

Gmina Majdan Królewski. Rozstrzygnięto konkurs na dyrektorów szkół w Hucie Komorowskiej i Komorowie.

Opublikowano:
Autor:

Gmina Majdan Królewski. Rozstrzygnięto konkurs na dyrektorów szkół w Hucie Komorowskiej i Komorowie. - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Samorząd rozstrzygnął konkurs na stanowiska dyrektorów szkół w Hucie Komorowskiej i Komorowie. Placówkami będą kierować dotychczasowe dyrektorki.

Przypomnijmy, że początkiem czerwca, gmina Majdan Królewski ogłosiła dwa konkursy na dyrektorów szkół w Komorowie i Hucie Komorowskiej.

 

Różne powody

Jak poinformował nas wówczas wójt Jerzy Wilk, konkurs na dyrektora szkoły w Komorowie został ogłoszony ze względu na to, że minął pięcioletni okres kadencji obecnej dyrektor.

 

Powód ogłoszenia konkursu był nieco inny w przypadku szkoły w Hucie Komorowskiej. W zeszłym roku z pełnienia obowiązków dyrektora SP w Hucie Komorowskiej zrezygnowała Małgorzata Kamińska.

Jej obowiązki zostały powierzone wtedy Barbarze Paszkowskiej, która miała je pełnić do 1 sierpnia 2018 roku.

 

Po jednej ofercie

Na złożenie ofert kandydaci mieli czas do 19 lipca. O to, czy nazwiska nowych dyrektorów są już znane, zapytaliśmy w majdańskim urzędzie gminy.

- Konkurs został rozstrzygnięty 31 lipca 2018 r. Złożone zostały po jednej ofercie: na stanowisko dyrektora szkoły w Komorowie i Hucie Komorowskiej - poinformowała nas Janina Wójtowicz, zastępczyni wójta.

 

Jak dodała,  ofertę w konkursie na stanowisko dyrektora PSP w Komorowie złożyła Ewa Łeptuch – dotychczasowa dyrektorka szkoły. W przypadku PSP w Hucie Komorowskiej swoją kandydaturę zgłosiła Barbara Paszkowska, która przez ostatnie dziesięć miesięcy pełniła obowiązki dyrektora tej szkoły.

 

Obie oferty były złożone poprawnie, do drugiego etapu przeszły obie kandydatury. -  W wyniku rozstrzygnięcia konkursów pan wójt powierzył obowiązki dyrektora: PSP w Komorowie -  Ewie Łeptuch, na okres pięciu lat, a  PSP w Hucie Komorowskiej - Barbarze Paszkowskiej, również na okres pięciu lat - poinformowała zastępczyni wójta.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE