Reklama

Reklama

Gmina Majdan Królewski przygotowała i złożyła w ostatnim czasie kilka wniosków o dofinansowanie inwestycji. Jakich?

Opublikowano: 17 czerwca 2019 06:19
Autor:

Gmina Majdan Królewski przygotowała i złożyła w ostatnim czasie kilka wniosków o dofinansowanie inwestycji. Jakich? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Czy samorządowi uda się pozyskać dotacje?

Pierwszy ze złożonych wniosków dotyczy udzielenia dofinansowania w ramach Funduszu Dróg Samorządowych na zadanie polegające na podniesieniu standardów technicznych drogi gminnej relacji Grabina - Brzostowa Góra. Wniosek opiewa na kwotę 1 mln 13 tys. 64 zł. Spodziewany udział w dofinansowaniu wynosi natomiast 70 procent.

Kolejne zadanie, o dofinansowanie którego stara się gmina, obejmuje drogę relacji Krzątka pod sosną - Buczki. Wartość tego zadania wynosi 3 mln 395 tys. zł (przy przewidywanej 70-procentowej dotacji).

Urząd gminy opracował również wnioski dla trzech jednostek ochotniczych straży pożarnych z terenu gminy. Pierwszy dotyczy remontu garażu w Woli Rusinowskiej na kwotę 20 tys. zł. Gmina zawnioskowała również w imieniu OSP w Majdanie Królewskim na zwiększenie potencjału technicznego na kwotę 20 tys. zł. Dla OSP w Rusinowie pozyskane ma zostać natomiast dofinansowanie na wsparcie działań promujących ochronę zdrowia i profilaktykę, dotyczące budowy placu zabaw. Zadanie ma kosztować 37 tys. zł.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.