Reklama

Gmina Kolbuszowa wśród 61 aplikujących. Do czego?

Opublikowano: czw, 11 cze 2020 11:00
Autor:

Gmina Kolbuszowa wśród 61 aplikujących. Do czego?  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI We wtorek (9 czerwca) w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie została podpisana umowa przez Wicemarszałków Ewę Draus i Piotra Pilcha oraz burmistrza Kolbuszowej Jana Zubę i skarbnika Kolbuszowej Jacka Mroczka na realizację zadań mających na celu poprawę gospodarki wodno-ściekowej w gminie Kolbuszowa.

Złożony do urzędu marszałkowskiego w ubiegłym roku wniosek został pozytywnie rozpatrzony i gmina Kolbuszowa otrzymała dofinansowanie w wysokości 1 959 360 zł (tj. 63,63 % kosztów kwalifikowanych operacji) na realizację zadania pn. „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej we wsi Werynia- etap 1 oraz budowa kontenerowej stacji dezynfekcji wody w Kolbuszowej Dolnej.” Otrzymane pieniądze pochodzą z europejskiego funduszu rolnego na rzecz rozwoju obszarów wiejskich.

- Planowana całkowita wartość inwestycji to 4 185 533,48 zł - przypominają przedstawiciele inwestycji. 

Gmina Kolbuszowa znalazła się wśród 61 aplikujących podmiotów z województwa podkarpackiego, którym zostało przyznane dofinansowanie na operację  pn. „Gospodarka wodno-ściekowa” w ramach działania „Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich”, poddziałania „Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszaniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji w energię odnawialną i w oszczędzanie energii” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.