Reklama

Gmina Kolbuszowa. Sołtysi i przewodniczący wybrani

Opublikowano: ndz, 28 kwi 2019 22:35
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Znane są już nieoficjalne wyniki dzisiejszych wyborów przeprowadzonych w dwóch sołectwach i na terenie dwóch osiedli mieszkaniowych.

Na przewodniczącego Zarządu Osiedla Mieszkaniowego nr 2 wybrany został Karol Wesołowski. Pokonał on dwóch swoich przeciwników: Józefa Fryca i Mateusza Mytycha. 

Z kolei szefem Zarządu Osiedla Mieszkaniowego nr 1, wciąż będzie Grzegorz Romaniuk. Jego jedynym kontrkandydatem był Marcin Szypuła. 

Dzisiaj odbyły się również wybory na sołtysów w dwóch miejscowościach. 

W Kolbuszowej Górnej, miejsce Michała Karkuta, zajmie Jan Fryc, były radny. O tę samą funkcję ubiegał się Jan Gorzelany. 

Natomiast w Weryni sołtysem wciąż będzie Zbigniew Pytlak, który otrzymał więcej głosów od swojego kontrkandydata - Juliana Dragana. 

Więcej na ten temat w najbliższym Korso. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 3 lata temu | ocena +0 / -0

    felek

    Brawo dla Karola,pewna epoka się kończy :)