Reklama

Gmina Kolbuszowa. Radny interweniuje w sprawie ulicy Narutowicza

Opublikowano:
Autor:

Gmina Kolbuszowa. Radny interweniuje w sprawie ulicy Narutowicza  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Jeden z radych w ostatnim czasie zainteresował się ul. Narutowicza. O co samorządowiec prosił szefa gminy?

Józef Fryc swoją prośbę skierował do Jana Zuby, burmistrza Kolbuszowej. W swojej interpelacji opisał sytuację na ul. Narutowicza, gdzie rośliny zajęły już cały chodnik wzdłuż cmentarza i zaczynają przechodzić na jezdnię. Jak pisał radny na początku sierpnia, obecny wtedy stan uniemożliwiał całkowicie korzystanie z chodnika dla pieszych. Radny prosił o interwencję u właściciela obiektu. Jak zaznaczył radny, swoją interpelację napisał w imieniu mieszkańców. 

Odpowiedź, jaką uzyskał Fryc, została napisana przez Grzegorza Dzimierę, komendanta straży miejskiej w Kolbuszowej. Jak wyjaśnił Dzimiera, zgodnie z obowiązującymi procedurami skierowano pismo do właściciela obiektu. Osobie zajmującej się cmentarzem miała zostać zwrócona uwaga na konieczność usunięcia krzewów, które powodują utrudnienia. Zaznaczono także, aby na bieżąco je przycinać i nie dopuszczać do przerastania gałęzi na drugą stronę ogrodzenia. - Wzięto również pod uwagę możliwość ich całkowitego usunięcia - nadmienił Grzegorz Dzimiera, komendant straży miejskiej.  

W podsumowaniu warto zaznaczyć, że tak szybko jak interpelacja radnego z Kolbuszowej trafiła na biurko szefa gminy, tak szybko chodnik z niesfornej roślinności został uprzątnięty. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE