Reklama

GMINA KOLBUSZOWA. Dwie sale gimnastyczne zostaną wyremontowane

Opublikowano:
Autor:

GMINA KOLBUSZOWA. Dwie sale gimnastyczne zostaną wyremontowane - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Ekipy remontowe mają pojawić się w Szkole Podstawowej w Kupnie oraz Szkole Podstawowej nr 1 im. H. Sienkiewicza w Kolbuszowej.

W placówce w Kupnie będą obejmowały wymianę okien (47 szt.) i drzwi (2 szt.) w sali gimnastycznej oraz pomieszczeniach zaplecza sportowego.

- W Szkole Podstawowej nr 1 wyremontowana zostanie sala gimnastyczna wraz z zapleczem szatniowo-sanitarnym o łącznej powierzchni 477 m2. W ramach prac remontowych na zapleczu pomieszczenie WC zostanie dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, wykonane zostaną ścianki działowe i nowe instalacje wewnętrzne 

- wyliczają kolbuszowscy urzędnicy.

Na tym nie koniec. W sali gimnastycznej wyremontowana będzie posadzka sportowa i umieszczona kotara grodząca salę na dwie części. Zarówno na sali, jak i zapleczu wymienione zostaną drzwi wewnętrzne.

- Na boisku wielofunkcyjnym przy szkole prace będą polegały na wymianie nawierzchni i zamontowaniu nowych bramek do piłki ręcznej oraz piłkochwytów 

- czytamy na stronie kolbuszowskiego magistratu. 

Gmina otrzymała na zaplanowane prace dofinansowanie (386 tys. zł) z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej. Pieniądze te w części pokryły również koszt montażu oświetlenia boiska sportowego w Kupnie. Wykonano je w zeszłym roku za ponad 47 tys. zł.

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE