Reklama

GMINA DZIKOWIEC. Zamknięte instytucje i prośba o ograniczenie wizyt w urzędzie

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

GMINA DZIKOWIEC. Zamknięte instytucje i prośba o ograniczenie wizyt w urzędzie  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Kolejny urząd na terenie powiatu kolbuszowskiego informuje o zamknięciu instytucji kultury oraz prosi o załatwianie spraw urzędowych drogą pisemną, elektroniczną lub telefoniczną. Związane jest to z koronawirusem.

- Informujemy, że w związku z zaistniałym zagrożeniem epidemiologicznym związanym z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 oraz zaleceniami rządowymi od 12 marca do 25 marca 2020 r. na terenie gminy Dzikowiec zostają zawieszone zajęcia dydaktyczno-wychowawcze w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych - czytamy na stronie dzikowieckiego urzędu.

Zamknięte zostały także jednostki organizacyjne, czyli:

-  Klub Dziecięcy „Magiczny Zakątek” w Lipnicy,

- Środowiskowy Dom Samopomocy w Spiach,

- Świetlica „Świteź w Mechowcu”,

- Świetlica „Świetlik” w Spiach,

 oraz instytucje kultury:

-  Samorządowe Centrum Kultury w Dzikowcu,

- Gminna Biblioteka Publiczna w Dzikowcu  i jej filie w Mechowcu, Lipnicy i Wilczej Woli.

- Urząd gminy funkcjonuje normalnie i jest do państwa dyspozycji. Jednak w celu ograniczenia możliwości rozprzestrzeniania się wirusa i wywoływanej przez niego choroby, zwracamy się z prośba o odroczenie, w miarę możliwości załatwiania spraw osobiście w urzędzie i podległych jednostkach. Wszelkie płatności, podatkowe, za gospodarowanie odpadami, można dokonywać przelewami poprzez systemy bankowości elektronicznej, na konta bankowe, które znajdują się w zawiadomieniu o wysokości opłaty. Wiele spraw można również omówić, załatwić przez telefon lub droga mailową. Apelujemy także o przestrzeganie zaleceń Państwowej Inspekcji Sanitarnej i stosowanie się do wytycznych służb sanitarnych w zakresie kwarantanny i zasad higieny - informuje Józef Tęcza, wójt gminy Dzikowiec.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE