Reklama

Gmina Dzikowiec. Trwają prace przy budowie klubu dziecięcego w Lipnicy

Opublikowano:
Autor:

Gmina Dzikowiec. Trwają prace przy budowie klubu dziecięcego w Lipnicy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Klub dziecięcy realizuje te same funkcje, które pełni żłobek, jednak w mniejszym zakresie z uwagi na krótszy czas przebywania w nim dzieci.

 W klubie dziecięcym mogą przebywać dzieci w wieku od ukończenia 1. roku życia do ukończenia 3. roku życia.

Wyjątkowo, w przypadkach uzasadnionych rozwojem dziecka lub brakiem miejsc przedszkolnych, możliwe jest korzystanie z klubu dziecięcego przez dziecko starsze, jednak nie dłużej niż do ukończenia 4. roku życia.

- Budowa klubu dziecięcego w miejscowości Lipnica przyczyni się do zapewnienia miejsc opieki dziennej dla dzieci w wieku 1 i 2 z terenu gminy - informuje nas Genowefa Dębiak, sekretarz gminy Dzikowiec.

- Matkom umożliwi podjęcie zatrudnienia. Rodzice będą mieli możliwości pozostawienia dziecka w klubie dziecięcym do 5 godzin pobytu dziennie  oraz dłużej.  Dzieci dzięki uruchomieniu klubu dziecięcego będą miały zapewnioną profesjonalną opiekę i rozwój - dodaje.

Planowane zakończenie budowy klubu dziecięcego to 15 listopada 2018 roku.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE