Reklama

Gmina Dzikowiec. Rozpoczęły się prace na boisku sportowym w Mechowcu. Kompleks ma być gotowy do końca października

Opublikowano:
Autor:

Gmina Dzikowiec. Rozpoczęły się prace na boisku sportowym w Mechowcu. Kompleks ma być gotowy do końca października  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Na boisku w Mechowcu w ostatnim czasie rozpoczęły się intensywne prace związane z budową kompleksu sportowego.

Inwestycja pochłonie prawie 800 tys. zł. Ma służyć mieszkańcom i być wizytówką wsi. Wiele osób zastanawiało się, kiedy w końcu ruszą prace.

 
O całą sprawę dopytywał jeszcze na majowej sesji Rady Gminy w Dzikowcu Józef Durak, radny z Mechowca. - Robotnicy rozkopali teren budowy, więc dzieciaki nie mają gdzie grać. Mimo wszystko dzieci wyznaczyły sobie prowizoryczny teren do gry w piłkę. Kiedy prace ruszą na poważnie? - pytał zainteresowany całą sprawą przedstawiciel wsi. 
 
Józef Tęcza, zastępca wójta gminy Dzikowiec, zapewnił radnego, że niebawem prace mają ruszyć. Na efekt trzeba było czekać prawie dwa miesiące, ale wszyscy się doczekali. Na boisku aktualnie zaobserwować możemy robotników uwijających się, aby zdążyć przed terminem zakończenia prac.
- Dobrze, że w końcu zaczęli - mówi mieszkaniec wsi. - Teraz trzeba czekać na efekt, mam nadzieję, że młodzież będzie miała gdzie grać i się wyszaleć - dodaje zainteresowany.

Na obiekcie ma powstać m.in. boisko piłkarsko-treningowe ze sztucznej trawy, boisko wielofunkcyjne do piłki ręcznej, siatkówki i tenisa, trasa biegowa - ścieżki do biegania nordic walking

Przetarg na budowę wygrała firma Rembisz z Zielonki. Wykonawca zaproponował 798 964.95 zł za wykonanie całej pracy związanej z budową boisk.

Zakończenie prac przewidziane jest na koniec października.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE