Reklama

Gmina Dzikowiec ogłosiła drugi przetarg na przebudowę drogi gminnej Kopcie - Górale

Opublikowano:
Autor:

Gmina Dzikowiec ogłosiła drugi przetarg na przebudowę drogi gminnej Kopcie - Górale - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Przypomnijmy, że w pierwszym przetargu, jaki ogłosił urząd, firma, która chciała podjąć się remontu, zdaniem gminy podała zbyt wysokie ceny. Urząd zabezpieczył 160 tys. zł na poprawę drogi Kopcie - Górale, której długość wynosi nieco ponad kilometr.

Po otwarciu ofert okazało się, że do przetargu zgłosił się tylko jeden wykonawca, który zaproponował, że podejmie się remontu i wycenił go na 197 tys. zł. Zgłosiło się dwóch wykonawców.

- Pierwsze zapytanie ofertowe było dość wysoko wycenione - mówił na ostatniej sesji Józef Tęcza, zastępca wójta gminy Dzikowiec. - Trudno było znaleźć pieniądze. Ogłosiliśmy drugi przetarg, do którego przystąpiły dwie firmy. Są przygotowane dokumenty, które wykonawca ma dostarczyć jako uzupełnienie oferty, tak żeby można było wybrać oferenta i podpisać stosowną umowę - dodał przedstawiciel gminy.

 Wartość tego zadania, po drugim przetargu, ma wynieść ponad 172 tys. zł.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE