Reklama

Gmina Dzikowiec. Klub dziecięcy, który powstaje w Lipnicy, wkrótce zostanie odebrany

Opublikowano:
Autor:

Gmina Dzikowiec. Klub dziecięcy, który powstaje w Lipnicy, wkrótce zostanie odebrany - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W Lipnicy powstaje klub dziecięcy dla najmłodszych mieszkańców gminy. Zapisy mają ruszyć w grudniu

 

Roboty budowlano – montażowe w Klubie Dziecięcym w Lipnicy są na etapie końcowym.

Jak informuje Urząd Gminy Dzikowiec, inwestor wykonał wszelkie roboty wykończeniowe polegające na wykonaniu łazienek, szatni, korytarzy, sal dla dzieci oraz dla przedszkola. Zrobiona została również elewacja zewnętrzna. Całkowita wartość robót wynosi 830 tys. zł. W żłobku miejsce będą mogły znaleźć dzieci w wieku od ukończenia 1. roku życia do ukończenia 3. roku życia. Wyjątkowo, w przypadkach uzasadnionych rozwojem dziecka lub brakiem miejsc przedszkolnych, możliwe jest korzystanie z klubu dziecięcego przez dziecko starsze, jednak nie dłużej niż do ukończenia 4. roku życia.

Klub Dziecięcy w Lipnicy ma zapewnić 20 miejsc dla maluchów. Posiłki dla dzieci będzie przygotowywała kuchnia w Szkole Podstawowej w Lipnicy. Planowany termin zapisów to grudzień, styczeń. Gmina ma zamiar zatrudnić około czterech osób do pracy. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE