Reklama

Gmina Cmolas wybuduje PSZOK. Inwestycja pochłonie ponad milion złotych

Opublikowano: czw, 26 gru 2019 14:00
Autor:

Gmina Cmolas wybuduje PSZOK. Inwestycja pochłonie ponad milion złotych - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Gmina Cmolas ogłosiła przetarg na budowę Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. Zgłosiło się aż dziesięciu oferentów chcących zająć się budową inwestycji.

Gmina Cmolas planuje przeznaczyć na budowę PSZOK-u 1 214 713,88 zł. Dofinansowanie z Unii to ponad 850 tys. zł. Wkład własny urzędu to ponad 360 tys. zł. Inwestycja ma powstać do końca kwietnia 2021 roku i mieścić się przy Oczyszczalni Ścieków w Cmolasie. 

Jak przewidują władze gminy, dzięki budowie nowej infrastruktury wzrośnie poziom selektywnej zbiórki odpadów na terenie gminy Cmolas. Mieszkańcy będą mogli odwozić do PSZOK-u wytworzone odpady w wyznaczonych godzinach pracy punktu. Budowa Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych spowoduje zmniejszenie ryzyka zanieczyszczenia odpadami. Najkorzystniejszą ofertę złożyła firma Rembisz z Zielonki. Oferent zaproponował za budowę 1 076 000 zł, czyli najniższą kwotę spośród dziesięciu firm. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 2 lata temu | ocena +2 / -0

    ?

    Zmniejszy ryzyko zanieczyszczenia... A wokół strefa ochrony wody.