Reklama

Gmina Cmolas. W szkołach trwają wakacyjne remonty

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Bru-nO/pixabay.com

Gmina Cmolas. W szkołach trwają wakacyjne remonty - Zdjęcie główne

Część prac została już wykonana. | foto Bru-nO/pixabay.com

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Jak co roku wakacje to czas nie tylko odpoczynku uczniów, ale i remontów realizowanych w placówkach oświatowych. Te idą pełną parą. Co już zrobiono a co jeszcze jest w planie? Sprawdzamy.

  • Szkoła Podstawowa Ostrowy Tuszowskie - wymieniono w szatni przy sali gimnastycznej wykładzinę, zamontowano zamki w toaletach szkolnych, odnowiono przejście przy sali gimnastycznej, naprawione zostały też uszkodzone stoliki i krzesła. Wyczyszczono kostkę brukową wokół budynku szkoły i przycięto krzewy.

    Od września 2021 r. powstanie nowy oddział, dlatego po wygospodarowaniu nowej sali do zajęć dydaktyczno-wychowawczych oraz utworzeniu toalety znajdującej się bezpośrednio przy niej i szatni została przystosowana do przyjęcia najmłodszych dzieci. Rozpoczęte są prace porządkowe w salach szkolnych i pozostałych pomieszczeniach.

ZOBACZ TAKŻE: Powiat kolbuszowski. Wilczyca z młodymi podeszła pod samochód

  • Szkoła Podstawowa w Hadykówce - prace naprawcze i malowanie dachu szkoły

  • Szkoła Podstawowa w Cmolasie - placówka jest w trakcie przebudowy lokalnej sieci komputerowej - położony zostanie światłowód między serwerową a salą komputerową; zakupiony i zainstalowany zostanie osprzęt sieciowy. W planie jest remont posadzki w dwóch pomieszczeniach stołówki szkolnej, tj. w pomieszczeniu magazynu art. żywnościowych wymiana posadzki z płytek PCV na wykładzinę PCV oraz pomieszczeniu obróbki wstępnej położenie posadzki z płytek ceramicznych.

  • Szkoła Podstawowa w Porębach Dymarskich - prace hydrauliczne w toaletach szkolnych.

  • Niepubliczne Przedszkole Akademia Przedszkolaka w Cmolasie - prace malarskie w salach.

  • Szkoła Podstawowa w Trzęsówce - zaplanowano malowanie dachu najstarszej części szkoły w celu przygotowania go do montażu paneli fotowoltaiki. Ukończona została również siłownia zewnętrzna na boisku szkolnym. W ubiegłym roku na wakacjach pomalowane zostały wszystkie pomieszczenia szkoły i ułożone zostały panele na najstarszej części szkoły.

  • Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Jagodniku - modernizacja placu zabaw wraz z wymianą nawierzchni tartanowej; malowanie sal lekcyjnych w szkole oraz bieżące naprawy wynikające z użytkowania pomieszczeń.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy