Reklama

Gmina Cmolas uruchamia dwie nowe linie autobusowe [ROZKŁAD JAZDY]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Gmina Cmolas otrzymała dofinansowanie na organizację przewozów autobusowych. Dzięki temu, od 1 lutego (poniedziałek) na gminne drogi wyjadą autobusy.

Uruchomione zostaną dwie linie autobusowe:

1.Toporów – Dąbrówka Krzyżówka
2. Cmolas – Toporów

- Nowo uruchomione linie komunikacyjne będą rozpoczynać i kończyć swoją trasę w Kolbuszowej

- informują urzędnicy z Cmolasu. 

Autobusy będą kursować od poniedziałku do soboty oprócz świąt do końca tego roku. Przewozy będzie realizowała firma PKS Tarnobrzeg Sp. z o.o.

Zakup biletów miesięcznych u operatora będzie możliwy:

  • w ostatni dzień roboczy miesiąca i dwa pierwsze w miesiącu ważności biletu w oznakowanym busie z logiem PKS Tarnobrzeg w rejonie Starostwa Powiatowego w Kolbuszowej,
  • poprzez kierowcę - pisemne zgłoszenie,
  • w punkcie sprzedaży biletów w Nowej Dębie - dworzec autobusowy, ul. Rzeszowska 6, sprzedaż okresowa - dwa ostatnie dni robocze miesiąca i dwa pierwsze robocze dni miesiąca ważności biletu w godzinach 7.30 - 15.30,
  • w punkcie sprzedaży biletów w Tarnobrzegu - dworzec autobusowy, ul. Mickiewicza 40, sprzedaż w każdy dzień roboczy w godzinach 6.30 - 18 oraz soboty w godzinach 6.30 - 12.30.
 

Źródło: UG Cmolas

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy