Reklama

GMINA CMOLAS. Kradł silniki samochodowe. Co z nimi robił?

Opublikowano:
Autor:

GMINA CMOLAS. Kradł silniki samochodowe. Co z nimi robił?  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Za kradzież z włamaniem i inne przestępstwa odpowie 32-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, który pracował na terenie powiatu kolbuszowskiego.

W ubiegłym tygodniu kolbuszowscy policjanci zostali powiadomieni o włamaniu do niezamieszkałego budynku na terenie Cmolasu.

- Z przekazanych od właściciela informacji wynikało, że sprawca włamał się do budynku, skąd zabrał silniki samochodowe i inne przedmioty. Wartość skradzionych rzeczy pokrzywdzony wycenił na ponad 10 tys. złotych - informuje Jolanta Skubisz-Tęcza, rzecznik kolbuszowskiej policji.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego szybko ustalili, że związek z tym zdarzeniem może mieć mieszkaniec powiatu rzeszowskiego. Jak się okazało, mężczyzna kilka razy odwiedził posesję i zabierał z budynku silniki samochodowe i inne przedmioty. Później sprzedawał je na skupie złomu.

- Policjanci przedstawili 32-latkowi m.in. zarzuty kradzieży z włamaniem oraz oszustwa. Mężczyzna przyznał się do przestępstw. Funkcjonariusze odzyskali większość skradzionych przedmiotów - dodaje przedstawicielka policji. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE